1 room apartment of 26m² in Warsaw

Samochodowa, 02-652 Warsaw, Poland

2,725 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Warszawa

Kawalerka | 26 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Możliwość domeblowania | ul. Samochodowa | Bez prowizji Numer oferty w biurze: /OMW Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze inwestycji z 2017 r. z windą, położonej w sercu Mokotowa. Lokalizacja spełnia wymogi osób zarówno osób pracujących w pobliskich biurowcach, jak również rodzin z dziećmi. W pobliżu znajduje się dużo punktów handlowo-usługowych (m in.: Galeria Mokotów, Lidl, siłownia, restauracje). UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie o powierzchni 26 m2 składa się: - przedpokój, - salon z przestronnym balkonem, - kuchnia - łazienka z toaletą. Dodatkowo: możliwość podłączenia Internetu/telewizji kablowej, możliwość domeblowania. STANDARD I WYPOSAŻENIE Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęty, m. in.: - meble: szafa w zabudowie, lustro, meble kuchenne w zabudowie, - sprzęty AGD i RTV: lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza, piekarnik, okap, zmywarka, pralka. - możliwość domeblowania. Informacje dodatkowe: ogrzewanie miejskie, mile widziane zwierzęta. KOMUNIKACJA - linie autobusowe: ,,N01,N33,N34,N36 - linie tramwajowe: , OPŁATY Czynsz najmu: 2725 zł (przy umowie na minimum 24 miesięcy - istnieje możliwość podpisania umowy na krótszy okres) Opłata eksploatacyjna dla Administratora: 280 zł Dodatkowo liczniki wg zużycia (woda, ogrzewanie, prąd) oraz koszt śmieci. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej. Kaucja w wysokości 125% czynszu najmu. W ofercie posiadamy wiele mieszkań w różnych układach i metrażach w tej lokalizacji. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. Mieszkania z oferty Funduszu Mieszkań na Wynajem Zalety najmu: •Bezpieczna i stabilna umowa •Możliwość zameldowania – Mieszkasz ile chcesz. •Help Desk dla Najemców 24h •mile widziane zwierzęta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

26 m²

Price

2,725 zł

Price per m²

105 zł

Map

The listing is located at Samochodowa, 02-652 Warsaw, Poland

Loading map