1 room apartment of 27m² in Warsaw

Osiedle La Proximite, Tomasza Nocznickiego 27, 01-948 Warsaw, Poland

2,400 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Warszawa

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², położone przy ul. Nocznickiego na Bielanach, na pierwszym piętrze (w budynku jest winda). Lokal znajduje się na nowoczesnym, całodobowo chronionym i ogrodzonym osiedlu z 2016 roku, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i spokoju. Największe zalety: • Lokalizacja: Zaledwie kilka minut pieszo do stacji Metra Młociny oraz dużego węzła komunikacyjnego (tramwaje, autobusy). W sąsiedztwie Galeria Młociny, sklepy i tereny zielone. • Układ: Mieszkanie posiada oddzielną, widną kuchnię (rzadkość przy tym metrażu!), co znacznie podnosi komfort codziennego życia. • Relaks: Duży, przeszklony balkon z widokiem na otwartą przestrzeń i zieleń. • Standard: Budynek z 2016 roku, klatki schodowe w wysokim standardzie, winda, teren zadbany i monitorowany. Wyposażenie: Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia: • Salon: Wygodna rozkładana sofa, fotel, regał, szafka RTV oraz telewizor. • Kuchnia: Meble w zabudowie, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna. • Łazienka: Wanna, pralka, szafki na kosmetyki. • Przedpokój: Pojemna szafa. Koszty: • Czynsz najmu: 2400 zł • Czynsz administracyjny: 500 zł • Łącznie: 2900 zł + prąd wg zużycia. • Kaucja: (2400 zł). Mieszkanie wolne od zaraz. Idealne dla osoby pracującej lub pary ceniącej świetną komunikację i nowoczesne budownictwo. polecam i zapraszam do

Property type

apartment

Rooms

1

Size

27 m²

Price

2,400 zł

Price per m²

89 zł

Map

Loading map