Listed yesterday

1 room apartment of 45m² in Oslo

0980 Oslo, Norway

17,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 roms hybel/leilighet 45 kvm ( 2025 ) 1 juni

2 roms hybel/leilighet 45 kvm ( 2025 ) 1 juni Nyoppusset 2 roms leilighet fra 2025 / desember klar til utleie, standard er topp med tanke på det er nytt. Her finner du stort bad med varmekabler, åpen kjøkkenstue løsning, passer utmerket til 2 personer.Leiligheten er ledig fra 1 Juni!Velkommen til Enebostubben 3, Høybråten/Gamle Stovner Strøm, internett, parkering er inkludert i prisen!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

45 m²

Price

17,000 kr

Price per m²

378 kr

Map

The listing is located at 0980 Oslo, Norway

Loading map