2 rooms apartment of 47m² in Oslo

Erling Skjalgssons gate, 0267 Oslo, Norway

10,200 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 roms, totalrenovert 2020 -

2 roms, totalrenovert 2020 - INNKLUDERT I LEIEN ER: kable-TV, raskt fibernett, vaskemaskin . totalrenovert 2020, ligger sentralt. Stue, kjøkken, soverom og baderom med dusj. Koselig og stille bakgård, sykkeparkering i låst sykkelbod, beboerparkering og ladeplasser på gaten. En romslig loftsbod og en kjellerbod følger leiligheten. Callinganlegg med døråpner for gatedør og trappedør. Egen låst postkasse.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

10,200 kr

Price per m²

217 kr

Map

Erling Skjalgssons gate, 0267 Oslo, Norway

Loading map