3 rooms house of 113m² in Cereté

Carrera 11, Cereté, COR, Colombia

850,000 $ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

house for rent in Cerete

Property type

house

Rooms

3

Size

113 m²

Price

850,000 $

Price per m²

7522 $

Map

Carrera 11, Cereté, COR, Colombia

Loading map