Direct from the owner — exclusively on Findallrentals. Contact directly.
Kroonstaddreef 26, Rotterdam, Nederland
€2,600 / month
🏡 Huis te huur — Rotterdam, Kroonstaddreef 1 etage: • Kleine kamer • Badkamer 2 etage : • Keuken-woonkamer met balkon • Slaapkamer met douche Huis: • Modern • Recent gerenoveerd • Gezellige indeling Prijs: • € 2.600 per maand • Borg € 2.600 Graag e-mail / bericht sturen
Property type
house
Rooms
2
Size
50 m²
Price
€2,600
Price per m²
€52
The listing is located at Kroonstaddreef 26, Rotterdam, Nederland
Loading map
Verified by Findallrentals