1 room apartment of 25m² in Oslo

0655 Oslo, Norway

11,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybel på Kampen til leie

Hybel på Kampen til leie Jeg leier ut hybel på Kampen fra 1. juni 2026. Lave strømkostnader, utsikt med havglimt, trimrom og gjesteleilighet tilgjengelig! :) Hybelen har et romslig garderobeskap med speilfronter. Rommet har plass til stor seng/sofasofa i tillegg til annet møblement. Det er montert praktisk spisebord som enkelt kan trekkes ut. Hybelen har et nydelig kjøkken som var nytt i 2017, med kjøleskap og frys integrert, komfyr og kjøkkenventilator over kokesonen. (På noen av bildene er det hybelkomfyr, men denne er nå oppgradert til komfyr.)Entré og bad deler du med meg, Sara. Jeg har en bachelor fra Høyskolen Kristiania, jobber på Norges fineste teater og driver med egne prosjekter innenfor kunst og teater på fritiden. Jeg kan sende mer info om meg til aktuelle leieboere I entréen er det dør inn til hybelen, til badet og inn til min del av leiligheten. I kjelleren er det trimrom som kan bookes, samt fellesvaskeri, en liten bod og sykkelbod. Fibernett, varmtvann og fyring er inkludert. Søker ansvarsfull, omgjengelig og fleksibel person på 25-35 år. Dyrehold er ikke tillat. Varighet på leieforholdet kan diskuteres, men ser i første omgang etter noen som kan tenke seg et leieforhold på minimum 12 mnd. Korttidsleie kan diskuteres. Hvis dette virker aktuelt for deg, send meg en melding og skriv litt om deg selv, samt referanse fra tidligere leieforhold. Så

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

11,000 kr

Price per m²

440 kr

Map

The listing is located at 0655 Oslo, Norway

Loading map