1 room apartment of 33m² in Oslo

0569 Oslo, Norway

16,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Korttidsutleie

Korttidsutleie Sjarmerende 1(2) roms med god planløsning. Leies ut fullt møblert fra 22 juni september - 31 juli. Boligen ligger i attraktive omgivelser på Rosenhoff i et veldrevet borettslag. Leiligheten ligger i byggets 3. etasje med lite innsyn og holder gjennomgående normal standard. Leiligheten har en god planløsning som fordeler seg på følgende måte: Entré, stue med åpen løsning mot kjøkken, stor alkove og baderom. Vaskemaskin og oppvaskmaskin i leiligheten. Området er et knutepunkt med flere hyggelig spisesteder og kaféer, også med stor, populær uteservering. God tilgang til kollektiv transport både vest/øst og nord/sør.Mulighet for beboerparkering ved avtale.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

16,000 kr

Price per m²

485 kr

Map

The listing is located at 0569 Oslo, Norway

Loading map