0571 Oslo, Norway
11,000 kr / month
Rom i kollektiv på Carl berner Fremleier og ser etter noen til å ta over kontrakten min . Kollektiv med to andre menn (28 og 25 år). Ta
Rom i kollektiv på Carl berner Fremleier og ser etter noen til å ta over kontrakten min .
Kollektiv med to andre menn (28 og 25 år). Ta
Property type
apartment
Rooms
3
Size
82 m²
Price
11,000 kr
Price per m²
134 kr
The listing is located at 0571 Oslo, Norway
Loading map