Listed today

1 room apartment of 15m² in Oslo

0776 Oslo, Norway

7,250 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Rom til leie i rolig bofellesskap

Rom til leie i rolig bofellesskap Rom, ca 15kvm, til leie i rolig og ryddig bofellesskap med totalt tre hybler. Ledig .m 6.juli.Et skap på rommet, for øvrig umøblert. Garderobeskap til yttertøy i felles gang. To bad med wc/dusj, det ene har også badekar, vaskemaskin og mye skapplass. Kjøkken og felles kjellerbod. Liten hage utenfor med spisebord og stoler.Rommet ligger i 1.etg av huset og deler inngangsparti med utleier. Fellesarealer deles med to rolige, ryddige og hyggelige naboer; Knut 35 år og David 29 år.2 min å gå til nærbutikkene på Slemdalsenteret og Slemdal t-banestasjon (Linje 1 Frognerseteren). Parkering mulig i nabogater. Kort vei til Nordmarka, 5min til nærmeste treningssenter.Røyking og husdyr ikke tillatt.Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

15 m²

Price

7,250 kr

Price per m²

483 kr

Map

The listing is located at 0776 Oslo, Norway

Loading map