1 room apartment of 19m² in Oslo

Marcus Thranes gate 11, 0473 Oslo, Norway

14,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-0026

Sentral studioleilighet leies ut midt på Torshov

Sentral studioleilighet leies ut midt på Torshov Leilighet på 19 kvm på Marcus Thranes gate 9 i Oslo leies ut fra . Boligen er møblert. Den innehar fasiliteter som bredbåndstilknytning, sentralt. Leiligheten leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer Strøm, WiFi, telia play, varmtvann, oppvarming. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr 42000 Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Depositumsgaranti Leietaker kan stille depositum i form av depositumsgaranti. Depositumsgaranti, også kjent som leiegaranti, er et alternativ til ordinært depositum ved leie av bolig. Du betaler kun en lav månedsum for å ha gyldig depositum. Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

19 m²

Price

14,000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-0026

Price per m²

737 kr

Map

The listing is located at Marcus Thranes gate 11, 0473 Oslo, Norway

Loading map