Listed 3 days ago
4956 Risør, Norway
14,500 kr / month
Stor tomannsbolig med 3 soverom i Risør Praktisk og innholdsrik del av tomannsbolig over to etasjer til leie fra 10. august. Boligen ligger solrikt til i et nyere og barnevennlig boligfelt, med kort vei til flotte turområder og opparbeidede turstier.Sentralt beliggende med gangavstand til butikksenter, barne- og ungdomsskole, idrettsplass/hall, barnehager og badestrender.Boligen leies ut fullt møblert/delvis møblert (tilpass etter hva som gjelder) og inneholder:3 soverom1,5 badTV/oppholdsrom i begge etasjerStor terrasse på begge sider av boligen med gode solforhold og kveldssolStor parkeringsplassTilgang til garasje og elbil-laderTomten er praktisk og lettstelt med gruset gårdsplass og enkel adkomst fra parkering/garasje.Jeg ønsker primært leietakere som ser for seg langtidsleie og som vil ta godt vare på boligen. Det benyttes standard leiekontrakt med 3 måneders oppsigelsestid.Leie: 14 500 kr per måned.Ta gjerne
Stor tomannsbolig med 3 soverom i Risør Praktisk og innholdsrik del av tomannsbolig over to etasjer til leie fra 10. august. Boligen ligger solrikt til i et nyere og barnevennlig boligfelt, med kort vei til flotte turområder og opparbeidede turstier.Sentralt beliggende med gangavstand til butikksenter, barne- og ungdomsskole, idrettsplass/hall, barnehager og badestrender.Boligen leies ut fullt møblert/delvis møblert (tilpass etter hva som gjelder) og inneholder:3 soverom1,5 badTV/oppholdsrom i begge etasjerStor terrasse på begge sider av boligen med gode solforhold og kveldssolStor parkeringsplassTilgang til garasje og elbil-laderTomten er praktisk og lettstelt med gruset gårdsplass og enkel adkomst fra parkering/garasje.Jeg ønsker primært leietakere som ser for seg langtidsleie og som vil ta godt vare på boligen.
Det benyttes standard leiekontrakt med 3 måneders oppsigelsestid.Leie: 14 500 kr per måned.Ta gjerne
Property type
apartment
Rooms
3
Size
100 m²
Price
14,500 kr
Price per m²
145 kr
The listing is located at 4956 Risør, Norway
Loading map