Carrera 20, Comuna 6, 230004 Montería, COR, Colombia
$1,300,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
91 m²
Price
$1,300,000
Price per m²
$14286
The listing is located at Carrera 20, Comuna 6, 230004 Montería, COR, Colombia
Loading map