Carrera 12, Comuna 4, 230004 Montería, COR, Colombia
$550,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
$550,000
Price per m²
$14474
The listing is located at Carrera 12, Comuna 4, 230004 Montería, COR, Colombia
Loading map