Serempresarial, Calle 25 6-48, Comuna 5, 230004 Montería, COR, Colombia
$1,300,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
95 m²
Price
$1,300,000
Price per m²
$13684
The listing is located at Serempresarial, Calle 25 6-48, Comuna 5, 230004 Montería, COR, Colombia
Loading map