unnamed road, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
$2,200,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
154 m²
Price
$2,200,000
Price per m²
$14286
The listing is located at unnamed road, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map