Calle 32, Comuna 2, 230002 Montería, COR, Colombia
$2,900,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
120 m²
Price
$2,900,000
Price per m²
$24167
The listing is located at Calle 32, Comuna 2, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map