Carrera 2W, Comuna 1, 230004 Montería, COR, Colombia
$750,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
52 m²
Price
$750,000
Price per m²
$14423
The listing is located at Carrera 2W, Comuna 1, 230004 Montería, COR, Colombia
Loading map