Calle 50, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
$1,700,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
124 m²
Price
$1,700,000
Price per m²
$13710
The listing is located at Calle 50, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map