Calle 32, Comuna 2, 230002 Montería, COR, Colombia
$900,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
61 m²
Price
$900,000
Price per m²
$14754
The listing is located at Calle 32, Comuna 2, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map