Calle 64A, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
$2,500,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
185 m²
Price
$2,500,000
Price per m²
$13514
The listing is located at Calle 64A, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map