Kurfürstendamm, 10711 Berlin, Germany
1,980 € / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
1,980 €
Rental period
Unlimited
Available from
30-06-2026
Price per m²
55 €
Kurfürstendamm, 10711 Berlin, Germany
Loading map