Reinickendorfer Straße, Müllerstraße, 13347 Berlin, Germany
1,190 € / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
1,190 €
Rental period
Unlimited
Available from
30-06-2026
Price per m²
60 €
The listing is located at Reinickendorfer Straße, Müllerstraße, 13347 Berlin, Germany
Loading map