2 rooms apartment of 56m² in Kristiansand

Henrik Wergelands gate, 4614 Kristiansand, Norway

9,745 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Flott 2-roms med balkong

Flott 2-roms med balkong Leiligheten ligger meget sentral og attraktiv.Boligen er nylig malt i morderne farger og inneholder gang, stue/kjøkken, soverom, pent flislagt bad med opplegg til vaskemaskin

Property type

apartment

Rooms

2

Size

56 m²

Price

9,745 kr

Price per m²

174 kr

Map

The listing is located at Henrik Wergelands gate, 4614 Kristiansand, Norway

Loading map