Calle 62B, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
$3,800,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
160 m²
Price
$3,800,000
Price per m²
$23750
The listing is located at Calle 62B, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map