2 rooms apartment of 52m² in Örebro

Karlsdalsallén, 702 26 Örebro, Sweden

9,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-04-2026

apartment at Karlsdalsallén, Örebro

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

9,500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-04-2026

Price per m²

183 kr

Map

The listing is located at Karlsdalsallén, 702 26 Örebro, Sweden

Loading map