Strandvägen, 932 51 Bureå, Sweden
5,746 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
5,746 kr
Price per m²
198 kr
The listing is located at Strandvägen, 932 51 Bureå, Sweden
Loading map