船岡中央, Shibara, Miyagi Prefecture 989-1692, Japan
¥50,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥50,500
Price per m²
¥871
The listing is located at 船岡中央, Shibara, Miyagi Prefecture 989-1692, Japan
Loading map