1 room apartment of 40m² in Ski

1424 Ski, Norway

14,000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybel til leie sentralt i ski

Hybel til leie sentralt i ski Hybel cå 40 Kvadrat i Ski, bygget i 2021Inkludert Strøm og vann normalforbruk og WiFi . parkeringsplass NeiStue med kjøkken, 1 soverom, bad,Busstopp 5 min unna og 10 min til togstasjon. Meny ligger i nærheten, Ski Storsenter ligger 10 minutters unna å gå .Leiligheten er klar for å flytte inn..Max 2 personer.Oppsigelsesperioden er 3 mnd.Leieperiode på 12 mnd med mulighet for forlengelse.Fra , men mulig litt før etter avtale

Property type

apartment

Rooms

1

Size

40 m²

Price

14,000 kr

Price per m²

350 kr

Map

The listing is located at 1424 Ski, Norway

Loading map