1 room apartment of 82m² in Örnsköldsvik

Valhallavägen, 891 37 Örnsköldsvik, Sweden

8,525 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Valhallavägen 35 A

Valhalla är ett naturnära område med det populära friluftsområdet Skyttis bara ett stenkast bort. Husen är trevligt grupperade runt stora gröna, bilfria gårdar. Bostäderna som finns i storlekarna 1-5 rum och kök, är rymliga och smart planerade med gott om utrymme för förvaring. Parkeringsplats eller garage finns att hyra i anslutning till bostaden. 1,7 kilometer från stadskärnan. Buss i ringlinje går genom området till stadskärnan.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

82 m²

Price

8,525 kr

Price per m²

104 kr

Map

The listing is located at Valhallavägen, 891 37 Örnsköldsvik, Sweden

Loading map