Pelušková, 198 00 Prague, Czechia
22,400 Kč / month
Pronájem bytu 2+kk, Pelušková, Kyje, 22 400 Kč/měs, 37 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu prosluněný byt 2+kk v klidné lokalitě Kyje. Byt o celkové ploše 37 m² a s balkonem 4 m² prošel rekonstrukcí a nachází se ve 2. patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží i sklepní kóje. Velkou výhodou je stanice metra B - Rajská Zahrada, která je vzdálena 6 minut chůze od domu. Kuchyň je nová a je vybavena pracovní linkou a spotřebiči, jako jsou trouba, plynová varná deska, digestoř, myčka a lednice. Obývací pokoj je nevybavený a propojený s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon. Ložnice je také nevybavená, takže si ji můžete zařídit podle vlastních představ. Koupelna je vybavena novým sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V koupelně je také pračka. Na chodbě se nachází nová prostorná šatní skříň. K bytu je možnost si pronajmout i garážové stání za 1.500 Kč. Je již zahrnuté v ceně. Byt je k dispozici ihned. V okolí domu se nacházejí restaurace, základní a mateřská škola, lékárna a další služby. Autobusová zastávka Hutě je vzdálená jen čtyři minuty chůze od domu.
Pronájem bytu 2+kk, Pelušková, Kyje, 22 400 Kč/měs, 37 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu prosluněný byt 2+kk v klidné lokalitě Kyje. Byt o celkové ploše 37 m² a s balkonem 4 m² prošel rekonstrukcí a nachází se ve 2. patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží i sklepní kóje. Velkou výhodou je stanice metra B - Rajská Zahrada, která je vzdálena 6 minut chůze od domu. Kuchyň je nová a je vybavena pracovní linkou a spotřebiči, jako jsou trouba, plynová varná deska, digestoř, myčka a lednice. Obývací pokoj je nevybavený a propojený s kuchyňským koutem.
Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon. Ložnice je také nevybavená, takže si ji můžete zařídit podle vlastních představ. Koupelna je vybavena novým sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V koupelně je také pračka. Na chodbě se nachází nová prostorná šatní skříň. K bytu je možnost si pronajmout i garážové stání za 1.500 Kč. Je již zahrnuté v ceně. Byt je k dispozici ihned. V okolí domu se nacházejí restaurace, základní a mateřská škola, lékárna a další služby. Autobusová zastávka Hutě je vzdálená jen čtyři minuty chůze od domu.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
37 m²
Price
22,400 Kč
Price per m²
605 Kč
The listing is located at Pelušková, 198 00 Prague, Czechia
Loading map